> Global  >  Turkish
  • Sahte mcevher mağazası
  • Online sahte mcevher
  • Alışveriş sahte mcevher

Sahte mcevher

Bir zamanlar sahte mcevher birok farklı kişilere evrelerin bir dizi olumsuz ağrışım vardı. Bu gerekten son yıllarda değişti. altın, platin ve ykselen maliyetler, hatta gmş ile, gerek değerli metal takılar daha hesaplı dnyada pek ok kişi iin olmuştur. Gnmzde imitasyon takı vardı olmak olduka şaşırtıcı.

İmitasyon Takı Makineleri
imitasyon takı reticileri de, birlikte onlar reten ve satan rnleri ile uzun bir yol kat ettik. sahte mcevher işinde Şirketler moda takı en gncel tasarımlar oluşturma konusunda uzmanım. Bunların oğu kelimenin tam anlamıyla dnya zerinde en iyileri arasında olup, altın ve moda dnyasında alışan gmş takılar gibi trend olarak her bit vardır. Bu tr firmalar tutmak sadece sorumluluk moda trendlerini takip etmek ve uluslararası pazarlara hitap edecek yeni tasarımlar oluşturun bireylerin kurmayları. Bunların sonuları ve rnleri moda dnyasında kafaları amak iin başladık.

Taklit talebi Takı
sahte mcevher talebi gezegenin her yerinde hızla artan bir. takı ğeleri Bu tr lkeler arasında değişen byk talep bulunmaktadır gelen Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa, Gney Amerika ve Karayipler, Afrika iin, tm Avrupa Birliği iin. Toplu alıcılar ve mşterilerin hem bu lkeler ve kıtalarda, dnya apında tasarım, işilik, kalite takdir ve taklit rn sunumlarını aralığı.

İmitasyon Takı rnekleri
Bu kadar ok farklı adet mcevher, bu alanda yapılır. Aralarında sıkıcı gelir bilezik, tamamen parlak, haddelenmiş ve dikişsiz formları vardır. Kıta Avrupa evrelerde, ok popler ve aynı Kapalı End bilezik veya Slip Ons denir. Bu bilezik hazırlanmış ve daha sonra elmas cilalı.

Bunların yanında, boyun zinciri, halhal, boncuklu bilezikler bir dizi ve kulak damlası mevcuttur. Zincirleri ve boncuklu bilezikler tm el ve teker teker hazırlanmış. Bunlar, yarı değerli taşlar, ya da sentetik olarak imal boncuk cam kullanır. zincirleri ve bilezik yer veriliyor Pirin boncuk şekilleri ok eşitli elmas kesilir. Bu uzunluk her trl vardı olabilir.

Takı bu tarz Diğer tr erkekler ve bayanlar katı bağlantı bilezik, yzk parmağı ve tenis bilezik vardır. Sağlam link bilezikler yksek kaliteli pirin damgalı, tek tek bir araya vida ve iviler veya perinleme kullanarak koymak moda vardır. Bunlar parlak yzeyli yksek parlatma ile mkemmel zellik. Bunlar parlak ve mat ikili bitirmek ok gelebilir. Renkleri genellikle altın ma olmasına rağmen diğer renk bitirir kullanılabilir yapılır. Halkalar kalitesi yksek ve pirin modası vardır. Tenis bilezik olağanst, dkme pirin ve donanımlı kadar değişen renklerde dnyaca nl Swarovski taşlarla oluşturulur. Onların standart l yedi ve uzunluğu bir buuk in.

Bu tr takı, başka tr telkari bilezik olduğunu. Bu talep rnleri ustalıkla ince işilikle hazırlanmış bulunmaktadır. Tek tek mhrl pirin toplayarak bir gzel bitirmek zellik.

Contact MeBiz mutlu olurdu yardım sen.
daha fazla bilgi iinsoruşturma,
nazik iletinizi yazın:
2015 - Utsav Fashion, All rights reserved