> Global  >  Turkish
  • Sahte mücevher mağazası
  • Online sahte mücevher
  • Alışveriş sahte mücevher

Sahte mücevher

Bir zamanlar sahte mücevher birçok farklı kişilere çevrelerin bir dizi olumsuz çağrışım vardı. Bu gerçekten son yıllarda değişti. altın, platin ve yükselen maliyetler, hatta gümüş ile, gerçek değerli metal takılar daha hesaplı dünyada pek çok kişi için olmuştur. Günümüzde imitasyon takı vardı olmak oldukça şaşırtıcı.

İmitasyon Takı Makineleri
imitasyon takı üreticileri de, birlikte onlar üreten ve satan ürünleri ile uzun bir yol kat ettik. sahte mücevher işinde Şirketler moda takı en güncel tasarımlar oluşturma konusunda uzmanım. Bunların çoğu kelimenin tam anlamıyla dünya üzerinde en iyileri arasında olup, altın ve moda dünyasında çalışan gümüş takılar gibi trend olarak her bit vardır. Bu tür firmalar tutmak sadece sorumluluk moda trendlerini takip etmek ve uluslararası pazarlara hitap edecek yeni tasarımlar oluşturun bireylerin kurmayları. Bunların sonuçları ve ürünleri moda dünyasında kafaları açmak için başladık.

Taklit talebi Takı
sahte mücevher talebi gezegenin her yerinde hızla artan bir. takı öğeleri Bu tür ülkeler arasında değişen büyük talep bulunmaktadır gelen Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa, Güney Amerika ve Karayipler, Afrika için, tüm Avrupa Birliği için. Toplu alıcılar ve müşterilerin hem bu ülkeler ve kıtalarda, dünya çapında tasarım, işçilik, kalite takdir ve taklit ürün sunumlarını aralığı.

İmitasyon Takı Örnekleri
Bu kadar çok farklı adet mücevher, bu alanda yapılır. Aralarında sıkıcı gelir bilezik, tamamen parlak, haddelenmiş ve dikişsiz formları vardır. Kıta Avrupa çevrelerde, çok popüler ve aynı Kapalı End bilezik veya Slip Ons denir. Bu bilezik hazırlanmış ve daha sonra elmas cilalı.

Bunların yanında, boyun zinciri, halhal, boncuklu bilezikler bir dizi ve kulak damlası mevcuttur. Zincirleri ve boncuklu bilezikler tüm el ve teker teker hazırlanmış. Bunlar, yarı değerli taşlar, ya da sentetik olarak imal boncuk cam kullanır. zincirleri ve bilezik yer veriliyor Pirinç boncuk şekilleri çok çeşitli elmas kesilir. Bu uzunluk her türlü vardı olabilir.

Takı bu tarz Diğer tür erkekler ve bayanlar katı bağlantı bilezik, yüzük parmağı ve tenis bilezik vardır. Sağlam link bilezikler yüksek kaliteli pirinç damgalı, tek tek bir araya vida ve çiviler veya perçinleme kullanarak koymak moda vardır. Bunlar parlak yüzeyli yüksek parlatma ile mükemmel özellik. Bunlar parlak ve mat ikili bitirmek çok gelebilir. Renkleri genellikle altın maç olmasına rağmen diğer renk bitirir kullanılabilir yapılır. Halkalar kalitesi yüksek ve pirinç modası vardır. Tenis bilezik olağanüstü, dökme pirinç ve donanımlı kadar değişen renklerde dünyaca ünlü Swarovski taşlarla oluşturulur. Onların standart ölçü yedi ve uzunluğu bir buçuk inç.

Bu tür takı, başka tür telkari bilezik olduğunu. Bu talep ürünleri ustalıkla ince işçilikle hazırlanmış bulunmaktadır. Tek tek mühürlü pirinç toplayarak bir güzel bitirmek özellik.

9255 Takı bölümünde online alışveriş için daha tasarımlar. Shop Şimdi
Contact MeBiz mutlu olurdu yardım sen.
daha fazla bilgi içinsoruşturma,
nazik iletinizi yazın:
© 2014 - Utsav Fashion, All rights reserved