> Global  >  Turkish
  • Imitasyon kuyumcu kolye
  • Online sahte mücevher kolye
  • Alışveriş sahte mücevher kolye

Imitasyon Mücevher Kolye

Sahte mücevher kolye vardı 1920'ler ve 1930'larda popüler Ancak, kostüm kuyumculuk 1700 yılından beri mevcuttu. Imitasyon takı başlangıçta orta sınıf için uygun bir alternatif olarak tasarlandı. Imitasyon kolyeler genellikle değerli metaller ve değerli taşlar görünümünü taklit uygun alternatif malzeme ile şık tasarımı birleştiren geleneksel tasarımları dayanmaktadır. Hintli gelin kolye gibi birçok üst düzey öğeleri Taklit sürümleri, maliyetinin bir kısmı için online veya toptancılar aracılığıyla satın alınabilir. Sahte mücevher kolye bir kıyafetin renk bir sıçrama eklemek son derece şık aksesuarlar vardır.

Sentetik taşlar ve yapay büyümüş kristaller kullanılabilir her renk hayal bulunmaktadır. Laboratuvarda kristalleri sentez süreci 1920 ve 1930'larda mükemmel oldu. Bu yenilik sanayi mahmuzlu ve imitasyon takı kolye için pazar açtı. 1920'lerde, kostüm kuyumculuk çoğu parçaları hala günümüzde popülerliğini moda takı ve geleneksel Hint kolyeler bulunmaktadır renkli cam boncuklar, yapılmış önce. Cam boncuklar renkli olabilir, ametist, aquamarin, topaz, sitrin, Peridot zümrüt simülasyonu ve inciler. Taklit inciler kabuklu veya cam bir kaynayan kaplama ile mühürlü mercan, yapılabilir. Amerikan elmas, mercan, zümrüt, kuvars, safir, yakut gibi diğer taşlar ve turkuaz sıklıkla yetiştirilen ya da laboratuarlarda sentez.

Hatıra takı ve Hint gelin kolye altın ve değerli taşlarla yapılmış son derece yanı sıra tahsil yatırımları alayı ödül vardır. maliyetlerini azaltmak için, sahte mücevher kolye daha az değerli metaller o cenneti gümüş ince bir kaplama ile kaplı olan yapılmış, altın veya rodyum. Adi metaller iyi taklit kolyeler için genellikle pirinçten dayanıklı alaşımları, kalay veya nikel yapılır kullanılır. Birçok kaliteli kuyumcular onların olağanüstü parlaklık için rodyum kaplama metaller tercih, bu değerli metal ayna benzeri yansıtır, bu mücevherleri daha büyük görünürler ışık.

Hindistan'dan İmitasyon takı kolye mevcut geleneksel ve modern stilleri, polki, kundan dahil olmak üzere, meenakari vardır. Hint geleneksel kundan tarzda mücevherler, inciler dahil, yapılmış kolye ve özenli desen değerli taşlar. Kolye ve polki kolye mücevher tel çalışmaları takımı ile çok popüler geleneksel öğelerdir. Chokers ve kolyeler de meenakari emaye iş mücevher ayarları ve incilerle süslenmiş yapılır. Birçok Hintli kolye online topluluklar başının üzerinde giyilmelidir avize küpeler ve geleneksel mangtika saç süsleme bulunmaktadır.

Aksine takılar değerli madenlerden yapılmış, sahte mücevher kolye takılabilir veya kaygı olmadan saklanır. Kostüm takı ve moda kolyeler gençler ve genç yetişkinler için mükemmel bir seçim ve yeterince her renk bir kolye satın almak için uygun konum. kolye bir zaman tarzında olacak daimi moda aksesuarları bulunmaktadır. kolye kıyafeti herhangi bir tür accessorize'dan veya renkli bir dokunuş katıyor takılabilir. Bir pist üzerinde sıcak moda trendleri alışılmamış, etnik tasarımlarıyla kolyeler ve bu alternatif malzemelerden yapılmış. Herhangi Boho veya etnik esinlenen görünümünü tamamlamak, benzersiz Hint imitasyon takı satın almak için online kolyeler.

9186 Takı bölümünde online alışveriş için daha tasarımlar. Shop Şimdi
Contact MeBiz mutlu olurdu yardım sen.
daha fazla bilgi içinsoruşturma,
nazik iletinizi yazın:
© 2014 - Utsav Fashion, All rights reserved