> Global  >  Turkish
  • Imitasyon kuyumcu kolye
  • Online sahte mcevher kolye
  • Alışveriş sahte mcevher kolye

Imitasyon Mcevher Kolye

Sahte mcevher kolye vardı 1920'ler ve 1930'larda popler Ancak, kostm kuyumculuk 1700 yılından beri mevcuttu. Imitasyon takı başlangıta orta sınıf iin uygun bir alternatif olarak tasarlandı. Imitasyon kolyeler genellikle değerli metaller ve değerli taşlar grnmn taklit uygun alternatif malzeme ile şık tasarımı birleştiren geleneksel tasarımları dayanmaktadır. Hintli gelin kolye gibi birok st dzey ğeleri Taklit srmleri, maliyetinin bir kısmı iin online veya toptancılar aracılığıyla satın alınabilir. Sahte mcevher kolye bir kıyafetin renk bir sırama eklemek son derece şık aksesuarlar vardır.

Sentetik taşlar ve yapay bymş kristaller kullanılabilir her renk hayal bulunmaktadır. Laboratuvarda kristalleri sentez sreci 1920 ve 1930'larda mkemmel oldu. Bu yenilik sanayi mahmuzlu ve imitasyon takı kolye iin pazar atı. 1920'lerde, kostm kuyumculuk oğu paraları hala gnmzde poplerliğini moda takı ve geleneksel Hint kolyeler bulunmaktadır renkli cam boncuklar, yapılmış nce. Cam boncuklar renkli olabilir, ametist, aquamarin, topaz, sitrin, Peridot zmrt simlasyonu ve inciler. Taklit inciler kabuklu veya cam bir kaynayan kaplama ile mhrl mercan, yapılabilir. Amerikan elmas, mercan, zmrt, kuvars, safir, yakut gibi diğer taşlar ve turkuaz sıklıkla yetiştirilen ya da laboratuarlarda sentez.

Hatıra takı ve Hint gelin kolye altın ve değerli taşlarla yapılmış son derece yanı sıra tahsil yatırımları alayı dl vardır. maliyetlerini azaltmak iin, sahte mcevher kolye daha az değerli metaller o cenneti gmş ince bir kaplama ile kaplı olan yapılmış, altın veya rodyum. Adi metaller iyi taklit kolyeler iin genellikle pirinten dayanıklı alaşımları, kalay veya nikel yapılır kullanılır. Birok kaliteli kuyumcular onların olağanst parlaklık iin rodyum kaplama metaller tercih, bu değerli metal ayna benzeri yansıtır, bu mcevherleri daha byk grnrler ışık.

Hindistan'dan İmitasyon takı kolye mevcut geleneksel ve modern stilleri, polki, kundan dahil olmak zere, meenakari vardır. Hint geleneksel kundan tarzda mcevherler, inciler dahil, yapılmış kolye ve zenli desen değerli taşlar. Kolye ve polki kolye mcevher tel alışmaları takımı ile ok popler geleneksel ğelerdir. Chokers ve kolyeler de meenakari emaye iş mcevher ayarları ve incilerle sslenmiş yapılır. Birok Hintli kolye online topluluklar başının zerinde giyilmelidir avize kpeler ve geleneksel mangtika sa ssleme bulunmaktadır.

Aksine takılar değerli madenlerden yapılmış, sahte mcevher kolye takılabilir veya kaygı olmadan saklanır. Kostm takı ve moda kolyeler genler ve gen yetişkinler iin mkemmel bir seim ve yeterince her renk bir kolye satın almak iin uygun konum. kolye bir zaman tarzında olacak daimi moda aksesuarları bulunmaktadır. kolye kıyafeti herhangi bir tr accessorize'dan veya renkli bir dokunuş katıyor takılabilir. Bir pist zerinde sıcak moda trendleri alışılmamış, etnik tasarımlarıyla kolyeler ve bu alternatif malzemelerden yapılmış. Herhangi Boho veya etnik esinlenen grnmn tamamlamak, benzersiz Hint imitasyon takı satın almak iin online kolyeler.

Contact MeBiz mutlu olurdu yardım sen.
daha fazla bilgi iinsoruşturma,
nazik iletinizi yazın:
2015 - Utsav Fashion, All rights reserved