> Global  >  Turkish
  • Oryantal dans elbise mağazası
  • Online oryantal dans elbiseleri
  • Alışveriş oryantal dans elbiseleri

Belly Dance Dresse

Gbek dansı da bildiği gibi raqs sharqi, Orta Doğu dans eski bir formudur. Dans ok kala ile canlı damla ve bu baştan ıkarıcı dans iindir shimmies kadınların glendirilmesi. gzel mzik ve hareket ek olarak, oryantal dans kıyafetleri dans bir başka gzel zelliği vardır. Geleneksel olarak parlak renkler ve payetler, yksek moda gbek dansı elbiseler online alışveriş iin eğlenceli bir deneyim olabilir, boyutu ne olursa olsun ya da vcut tipi yapılmış. Bu online satın alınabilir gbek dansı kıyafetleri trleri vardır.

Baladi Dresses
Baladi elbiseler uzun bir kılıf tarzı oryantal dans elbise vardır. Bunlar genellikle ok mtevazı kapsayan bst gelen ayak bileği vardır. Baladi elbiseler de genellikle kol kol kapağı var. teminat verilmiştir nedeniyle, bu gbek dans kıyafetleri de byk kadınlar iin uygun ya da stre işaretleri ile kim rahat onların mide veya silah gsteren gibi olmayabilir vardır. Baladi oryantal dans elbiseleri daha samimi ve sparkly oryantal dans elbiseleri insanlardan daha etnik tipik dşnenlerdir. Bu zarif oryantal dans elbiseleri yavaş, daha geleneksel performansları iin idealdir. Ayrıca daha ekici ve seksi, ipekli kumaşlar, payetler ekleme ve baladi elbise ıkışları kesim tarafından yapılabilir. Bu oryantal dans kıyafetleri genellikle hip eşarp ile eşleştirilmiştir.

Cabaret Giyim
Cabaret elbiseler ne her biri hakkında ne zaman oryantal dans elbise sz olduğunu dşnyor vardır. Bu sparkly, şık kostmler bir kadının gbek atmak. kabare oryantal dans outfits st kısmı ya styen veya choli stleri vardır. Choli tops bir sutyen daha fazla kapsama alanı sağlar şal tops, ancak halen gbek atmak. kabare oryantal dans elbiseler en yaygın etek dz, uzun etek olduğunu. Tipik olarak bu dansı bacaklarını iin daha fazla hareket zgrlğ vermek yırtmalı etekler var. diye bir yan adım gerekleştirdiğinde Bu yırtmalı bacaklarını gsteriyor. Circle etek oryantal dans moda başka popler seenektir. Bu yuvarlak etek genellikle ok dolu. Onlar en iyi dansz dnyor, hava ok alıp gzel akan gz. Mendil iki kare birbirlerinin stne katmanlı ok puan sendeleyerek olan zellik etek. Bu tam dans kolay etek. iki kumaş arasındaki kontrast zellikle moda olabilir. ok noktalı kumaş ok uzun şeritler her kala hareketleri ile havada ki akış yapılır etek. Herhangi bir etek gzel kala kemeri ya da eşarp tam bir kıyafet ile eşlenebilir.

Harem Pants
Harem pantolonlar harika bir alternatif oryantal dans giysileri vardır. Onlar yalnız bir choli, styen veya diğer st takılabilir. Bu oryantal dans rutinleri uygulamak iin ok rahat bir kıyafet olduğunu. Harem pantolon diğer oryantal dans kıyafetleri altında takılabilir. Bu zemin alışmaları iin daha fazla alakgnlllk sağlar. Ayrıca arpıcı bir dik kumaş etek ile eşleştirilmiş bakabilirsiniz.

Orada ok gzel oryantal dans elbiseleri online satın alabilirim biriz. ok moda ve seimi mevcut, alışveriş online en zor kısım ile sadece bir veya birka satın almak iin tercih edilecektir. Ama gbek dansı kıyafet seilir olursa olsun, dansz gzel bakmak emin ve byleyici bir performans koydu.

Contact MeBiz mutlu olurdu yardım sen.
daha fazla bilgi iinsoruşturma,
nazik iletinizi yazın:
2015 - Utsav Fashion, All rights reserved