> Global  >  Turkish
  • Imitasyon takı küpe mağaza
  • Online imitasyon takı küpe
  • Alışveriş imitasyon takı küpe

Imitasyon takı küpe

İmitasyon jewlery Küpe ekonomik ve şık mısınız
imitasyon takı kupe high-end tasarımcı küpeler benzemeye yapılır küpeler vardır. Bu küpeler pahalı metaller, elmas bakmak taklit ve diğer mücevherleri sentetik taşlar, kübik zirkon, adi metaller ve gümüş kullanın. her kadın pahalı tasarım takı bakmak değil, her kadını da bu tür fantezi baubles giymek için bir servet harcamak isteklidir. Neyse ki, imitasyon takı kupe , bir milyon dolar harcamak zorunda kalmadan bir milyon dolar gibi bir kadına bakmak yardımcı olur.

Stiller İmitasyon Takı Küpe Of
imitasyon takı kupe malzeme, büyüklük, fiyat, değişir ve tasarım. Imitasyon küpe genellikle pırlanta ve diğer değerli taşlar benzemeye kübik zirkon, cam ve sentetik taşlar kullanıyoruz. Imitasyon küpe de adi metaller ve diğer ucuz metaller, yerine pahalı altın, gümüş ve platin kullanın. Bunlar daha az pahalı malzemelerin küpelerin fiyatı düşük tutulur ve bu nedenle insanların daha çok sayıda uygun olduğunu kullanılır.

Ancak, bazı imitasyon kupe daha pahalı metaller, altın veya gümüş gibi yapılır ve pırlanta ve diğer değerli taşlar kullanımı özelliği. Bu küpe biraz daha her zamankinden daha pahalı olsa da, hala genel olarak daha az onlar benzemeye yapıldı tasarımcı küpe satın alma daha pahalıdır.

İmitasyon tasarımcı küpe tarzı çeşitli gelir ve farklı tasarımcılar bir dizi taklit. Bir alışveriş sentetik elmas güzel bir çift küpe veya avize küpeler ve baş döndürücü bir çift damızlık tercih olsun, ki stiller çok çeşitli mevcuttur. Ayrıca, bu küpe çok tasarımları birçok ünlü moda ve takı tasarımcıları tarafından yaratılan sonra modası vardır. Sık taklit tasarımcılar Christian Dior, Louis Vuitton, Tiffany, Juicy Couture, Bvlgari, Gucci, Cartier, Chopard, Pandora, Dolce & Gabbana ve Hermes sayılabilir.

Designer Vs. İmitasyon: Neden imitasyon takı kupe seç
Her iki avantaj ve dezavantajları taklit tasarımcı küpe için alışveriş vardır. imitasyon küpe satın alma avantajı hangi bu küpe sunulan indirimli fiyattır. imitasyon küpe pahalı malzemelerden yapılmış olmadığından bilinen bir tasarımcı tarafından oluşturulan değil, çok daha düşük fiyatlarla sunuluyor. Bu düşük fiyatlarla bu küpe ortalama tüketici için kullanılabilir yapabilir.

Bununla birlikte, sadece takı kupe daha kolay kullanılabilir, tüketiciler küpe daha çok sayıda göze edebiliyoruz değil. seçimi imitasyon küpe, size haftanın her günü için veya küpe farklı bir çift göze, her favori kıyafeti ile giymek mümkün, tek bir çift yerine olacak zaman.

Ne yazık ki, dezavantajları da imitasyon takı takmış vardır. Ana dezavantajı küpe alt kalitesidir. Bu küpe kararma veya daha kolay kırmak otantik tasarımcı küpe daha. imitasyon küpe çok daha düşük bir maliyetle sunulan Ancak, onlar da daha kolay değiştirilebilir.

Nerede imitasyon takı kupe için Shop için
En iyi yer imitasyon küpe için alışveriş online. Pek çok online perakendecilerin azaltılmış veya toptan fiyatlarla küpe büyük seçim sunuyoruz. Ancak, imitasyon takı satın olursa olsun, bu aksesuarlar harika bir yoldur bir kıyafet giyinmek ve sofistike lezzetleri ile arkadaşlarınızı etkilemek oldular.

9277 Takı bölümünde online alışveriş için daha tasarımlar. Shop Şimdi
Contact MeBiz mutlu olurdu yardım sen.
daha fazla bilgi içinsoruşturma,
nazik iletinizi yazın:
© 2014 - Utsav Fashion, All rights reserved