> Global  >  Turkish
  • Gelin elbiseleri mağaza
  • Online gelin elbiseleri
  • Alışveriş gelin elbiseleri

Hintli gelin elbise leri

Hintli gelinin gzelliğini zet olduğunu. Onun zarif elleri bir lks Mehndi trenle kına hamur ile boyalı edilmiştir. Gzleri baştan ıkarıcı srme ile aıklanmıştır. Vcudunun her parası mcevherlerle ssl ve altın parıltılı. Saları kokulu iek dokuma olmuştur. Ama dğn gnn en unutulmaz parası - kendisi iin ve onun misafirler iin imkanlar - onu dğn orkestradır. Hintli gelin elbiseleri dnyanın en gzel.

Hindu-kltrleri etkilemiş arasında, kırmızı - beyaz değil - renk evlilik semboliktir. Derin Bu aık pembe Hint gelinlik giymek aıklıklı kırmızı her glge, gerek kırmızı. gelin ve damat ve aileleri canlı ne Hindistan blgeye gre de, orada Hint gelinlik giymek başka ynleriyle de değişim byk bir mzik.

Pencap yılında Hindistan'ın kuzey-batısında, sadece ellerini zerine Hintli gelin elbiseleri kırmızı ama kına tablolar derin kestane ve kahverengi zengin tonlarında zıt yapılır, ve değil bir kızlık kırmızı ve beyaz fildişi bilezik oluşan ayrıntılı bir dizi giyer denilen "chura" dnya bir gelin olarak onun zel durumu anlamına gelir.

Maharashtra, Hindistan yarımadasının batı kesiminde, Hint gelin elbiseleri zerinde dnyaca nl Paithani saris, ipek saris zari (thread) cicili bicili ssl ve brokar ile ieklerle sslenmiş, oğu altın yaprak sınır vardır. Paithani saris belki Hint gelinlik giymek panteon en nl tasarım vardır. Onlar tasarım motifleri adını veriyor: Tota-maina Paithani papağan tasarımlarıyla saris vardır, bangdi-mor Paithani spor tavuskuşu ve halhal temalar; asavali Paithani vardır saris iek ve sarmaşıklar ile dekore ederken Narlı Paithani vitrin hindistan cevizi desenler. Hatta basit Paithani sari bir ay iin alır; Hintli gelin elbiseler oğunluğu gibi daha ayrıntılı brokar sari olarak altı ay tamamlanması uzun srebilir.

Jammu ve Keşmir, Hindistan gelinlik giymek gelinler iin sıkı ipek pantolon churidars veya churidar pijama denilen gevşek bir gmlek diz bir Kurta denir ya hemen altına dşen yıpranmış oluşur. ok Amerika Birleşik Devletleri'nde 1960 ve 1970'lerde popler Kurtas bir kez daha batıda bir moda dirilişi gryoruz. Hintli gelin aşınma parası hem kadınlar hem erkekler gibi Kurtas giyerler.

Rajasthan ve kadın, Cumhuriyet Hindistan'ın en byk devlet, genellikle dğn gnnde lehenga denilen bir diafram-barikat bluz onların Hintli gelin elbiseleri gibi bir choli adlandırılan ile eşleştirilmiş etekler renkli swirling giyerler. Bu en sık ekran bir dğn ile ilgili bir Bollywood filmi izlerken grdğnz Hint gelinlik giymek olduğunu.

Eğer Hint gelinlik elbiseler blgeden blgeye farklılık byk bir sergi sylemek gibi. Bir şey kesin's: İster onları kendi evlilik ya da zamansız paralar olarak iin dolap seenekleri, Hint gelinlik elbiseler iin egzotik bkmek eklemek hazırlamak iin satın alıyor son moda deyimi vardır. Ne zaman Hint gelinlik giymek giymek, sizin gibi cesur kadar gzel olduğunu, dnya anlatıyorsun.

Contact MeBiz mutlu olurdu yardım sen.
daha fazla bilgi iinsoruşturma,
nazik iletinizi yazın:
2015 - Utsav Fashion, All rights reserved