> Global  >  Turkish
  • Cocuklar mağaza giyim
  • Online çocuk giyim
  • Alışveriş çocuklar aşınma

Kids Wear

Orada Hindistan giyim sadece çocuklar için yapılmış çok şık makaleleri bulunmaktadır giyerler. Çocuklar, ebeveynlerinin sonra alarak, aynı zamanda bilinçli ve alışveriş moda giysiler için bir çevrimiçi mağaza bulunmaktadır akıllı bir fikir.

Hindistan'dan giyim için bir online alışveriş mağazası en iyi yolu Hint kids satın almak giymek. Ayrıca bu Hint modası toptan için alışveriş için güçlü olmak büyük bir avantajdır.

Çocuk giyiminde şirin. O her zaman. Hintli Çocuk giyim şirin fazla olması, o zarif ve özel. çocukların birçok çeşitleri Hindistan'dan giymek sherwanis, lehenga cholis, salwar kameez, churidar kurtas, rop uygun ve eşsiz çocuklar birçok başka bir seçim de giyerler. Zaman çocuklar Hindistan kıyafetler giyiyor ve onları görünür kılan küçük prenses ve prensleri gibi. Ne kadar vahşi ve aktif çocuklar, ne zaman onlar royalty olmak bu egzotik kıyafetler giyiyorsunuz olabilir.

Churidar sherwanis ve kurtas çoğunlukla güzel saf ipek kumaş gelir. Ayrıca ham ipek, pamuk, jakarlı ve georgette gelir. Genellikle pul, boncuk veya zari desenleri kıyafet her yerinde ve bunlar eşleşen dupatta ile birlikte gelir. Biraz daha detaylı olanları da işlemeli sanat kaplı olduğu belirlenmiştir. Renkler soluk kesici ve gök blues ile muhteşem ve narenciye tonları vardır. Ayrıca kırmızı, siyah, kahverengi, beyaz, beiges ve diğer olağanüstü parlak renkleri vardır.

Çocuklar küçük kızlar muhteşem lehenga cholis katmak için giyerler. Bunlar da nakış ile sanatsal renk şemaları içinde, payetler ve boncuk gelir. Bazı kumaş, parlak net georgette, pamuk ve ipek sayılabilir. Hangi küçük kız biri bu göz kamaştırıcı kıyafetler içinde bir prenses gibi görünmek istemem. özel kız için bir başka çarpıcı kıyafeti eşleşen dupatta ile salwar kameez olduğunu. Bu büyülü çocuklar giyeceğini pembe farklı tonlarında şaşırtıcı. Onlar bağcıklarımı gibi süslemeleri renkler büyüleyici gelir, folyo, yamalar baskılar, payetler, boncuklar, zari, resham ve zarif desen fırfır iş dokuma. bu mevcut bulunan birçok kumaşların pamuk, georgette, faux georgette, pamuk ipek, ipek, doku ve net içerir.

Orada çocuklar bu büyüleyici giysiler giymek çok özel günler vardır. Geleneksel Hint tatil, düğün, doğum günü partisi ya da herhangi bir festival veya resmi vesilesiyle bu çocuklar, bir şans en iyi görünüm verecek ve egzotik kıyafetler davranışlar onların en iyi olmak.

Bir mağazada alışveriş çevrimiçi bir oturuşta farklı kıyafetler birçok görüntüleyebilirsiniz zaman. alışveriş online bir diğer avantajı gerçeğini hemen sipariş edilebilir ve doğrudan eve teslim olmaktır. Eğer giyim ile ilgili bir sorun varsa, onlar online mağazanın müşteri hizmetleri herhangi bir sorun ile yardımcı olabilir iade edilebilir.

73 Çocuklarda daha tasarımlar, online alışveriş için bölüm giyerler. Shop Şimdi
Contact MeBiz mutlu olurdu yardım sen.
daha fazla bilgi içinsoruşturma,
nazik iletinizi yazın:
© 2014 - Utsav Fashion, All rights reserved