> Global  >  Turkish
  • Cocuklar mağaza giyim
  • Online ocuk giyim
  • Alışveriş ocuklar aşınma

Kids Wear

Orada Hindistan giyim sadece ocuklar iin yapılmış ok şık makaleleri bulunmaktadır giyerler. ocuklar, ebeveynlerinin sonra alarak, aynı zamanda bilinli ve alışveriş moda giysiler iin bir evrimii mağaza bulunmaktadır akıllı bir fikir.

Hindistan'dan giyim iin bir online alışveriş mağazası en iyi yolu Hint kids satın almak giymek. Ayrıca bu Hint modası toptan iin alışveriş iin gl olmak byk bir avantajdır.

ocuk giyiminde şirin. O her zaman. Hintli ocuk giyim şirin fazla olması, o zarif ve zel. ocukların birok eşitleri Hindistan'dan giymek sherwanis, lehenga cholis, salwar kameez, churidar kurtas, rop uygun ve eşsiz ocuklar birok başka bir seim de giyerler. Zaman ocuklar Hindistan kıyafetler giyiyor ve onları grnr kılan kk prenses ve prensleri gibi. Ne kadar vahşi ve aktif ocuklar, ne zaman onlar royalty olmak bu egzotik kıyafetler giyiyorsunuz olabilir.

Churidar sherwanis ve kurtas oğunlukla gzel saf ipek kumaş gelir. Ayrıca ham ipek, pamuk, jakarlı ve georgette gelir. Genellikle pul, boncuk veya zari desenleri kıyafet her yerinde ve bunlar eşleşen dupatta ile birlikte gelir. Biraz daha detaylı olanları da işlemeli sanat kaplı olduğu belirlenmiştir. Renkler soluk kesici ve gk blues ile muhteşem ve narenciye tonları vardır. Ayrıca kırmızı, siyah, kahverengi, beyaz, beiges ve diğer olağanst parlak renkleri vardır.

ocuklar kk kızlar muhteşem lehenga cholis katmak iin giyerler. Bunlar da nakış ile sanatsal renk şemaları iinde, payetler ve boncuk gelir. Bazı kumaş, parlak net georgette, pamuk ve ipek sayılabilir. Hangi kk kız biri bu gz kamaştırıcı kıyafetler iinde bir prenses gibi grnmek istemem. zel kız iin bir başka arpıcı kıyafeti eşleşen dupatta ile salwar kameez olduğunu. Bu byl ocuklar giyeceğini pembe farklı tonlarında şaşırtıcı. Onlar bağcıklarımı gibi sslemeleri renkler byleyici gelir, folyo, yamalar baskılar, payetler, boncuklar, zari, resham ve zarif desen fırfır iş dokuma. bu mevcut bulunan birok kumaşların pamuk, georgette, faux georgette, pamuk ipek, ipek, doku ve net ierir.

Orada ocuklar bu byleyici giysiler giymek ok zel gnler vardır. Geleneksel Hint tatil, dğn, doğum gn partisi ya da herhangi bir festival veya resmi vesilesiyle bu ocuklar, bir şans en iyi grnm verecek ve egzotik kıyafetler davranışlar onların en iyi olmak.

Bir mağazada alışveriş evrimii bir oturuşta farklı kıyafetler birok grntleyebilirsiniz zaman. alışveriş online bir diğer avantajı gereğini hemen sipariş edilebilir ve doğrudan eve teslim olmaktır. Eğer giyim ile ilgili bir sorun varsa, onlar online mağazanın mşteri hizmetleri herhangi bir sorun ile yardımcı olabilir iade edilebilir.

Contact MeBiz mutlu olurdu yardım sen.
daha fazla bilgi iinsoruşturma,
nazik iletinizi yazın:
2015 - Utsav Fashion, All rights reserved